Geslaagd

GESLAAGD VOOR HET RIJEXAMEN !!!

Geslaagd in 2017:

06/02/2017 : Joost Zoutendijk (CBR-1)
06/02/2017 : Annouk Verrips (CBR-2)
16/02/2017 : Diëgo Mourits (CBR-1)
20/02/2017 : Rinske Wolters (CBR-2)
27/02/2017 : Jan Glazenborg (CBR-2)
08/03/2017 : Lisa den Boer (CBR-1)
13/06/2017 : Wout Verhoef (CBR-1)
26/06/2017 : Ruben de Baat (CBR-1)
29/06/2017 : Jeroen Neutel (CBR-1)
07/07/2017 : Job v.d. Berg (CBR-1)
12/07/2017 : Rowin Bouwmeester (CBR-1)
14/07/2017 : Olav van den Nieuwendijk (CBR-1)
20/07/2017 : Tom Hemerik (CBR-1)
26/07/2017 : Ben Oudijk (CBR-1)
01/08/2017 : Max van Herk (CBR-1)
03/08/2017 : Eveline Driessen (CBR-1)
04/08/2017 : Ismay Koole (CBR-1)
06/09/2017 : Annerieke den Haan (CBR-2)

Geslaagd in 2016: (ECHT BIZAR GOED JAAR WAT BETREFT DE RESULTATEN !!!)

12/04/2016 : Jelmer van der Spek (CBR-1)
12/04/2016 : Boas van Voorst (CBR-1)
18/04/2016 : Frank Zekveld (CBR-1)
12/05/2016 : Tjerk Venema (CBR-1)
14/06/2016 : Kim de Zoete (CBR-2) {eerste keer bij mij}
14/07/2016 : Jeroen v.d. Vlist (CBR-1)
28/07/2016 : Hugo Honkoop (CBR-1)
26/09/2016 : Danny Liezenga (CBR-1)
05/10/2016 : Sven Mimpen (CBR-1)
17/10/2016 : Denise Bunt (CBR-1)
24/10/2016 : Cheyenne Breedijk (CBR-1)
26/10/2016 : Juliëtte v.d. Boomgaard (CBR-2)
14/12/2016 : Mara Breedijk (BNOR-1)
22/12/2016 : Rob Saarloos (CBR-1)
23/12/2017 : Thomas Hermelink (CBR-1)

GESLAAGD VOOR HET RIJEXAMEN !!!

Geslaagd in 2015:

08/01/2015 : Noury de Veld (CBR-1)
13/01/2015 : Lisette Kunst (CBR-1)
26/01/2015 : Anouska van Westing (CBR-1)
28/01/2015 : Dennis v.d. Bos (CBR-1)
16/03/2015: Viktor v.d. Assem (CBR-1)
17/03/2015: Dina Rijkaart (CBR-1)
28/04/2015: Rick Goudkade (CBR-1)
18/05/2015: Rens Fianen (CBR-1)
03/06/2015: Ilse van Knippenberg (CBR-1)
23/06/2015: Karim El Mouttaki (CBR-2)
11/08/2015: Nick Poot (CBR-1)
27/08/2015: Andrea Fris (CBR-1)
05/09/2015: Bastiaan Molenaar (CBR-2)
07/09/2015: Corianne v.d. Hoeven (CBR-1)
17/09/2015: Tamara Petrus (CBR-3)
21/09/2015: Priscilla Wiemans (CBR-1)
15/10/2015 : Celine Pande-Iroot (CBR-4)
12/11/2015 : Bas de Jongh (CBR-2)
16/11/2015 : Sebastiaan den Baars (CBR-1)
29/12/2016 : Matthea Veldhuijzen (CBR-1)

Geslaagd in 2014

08/01/2014 : Sander Kwakernaak (CBR-1)
13/01/2014 : Leandra Hokke (CBR-2)
13/02/2014 : Sjoerd van Haastert (CBR-2)
13/03/2014 : Laura Lugthart (BNOR-1)
29/04/2014 : Niels van Grieken (CBR-2)
23/05/2014 : Reinier Zoutendijk (CBR-3)
27/05/2014 : Lisa Lindhout (CBR-1)
04/06/2014 : Laurens v.d. Dries (CBR-2)
14/06/2014 : Dennis van Offeren (CBR-1)
17/06/2014 : Anke ten Barge (CBR-1)
26/06/2014 : Logan v.d. Wal (CBR-2)
01/07/2014 : Edo Sewalt (CBR-1)
07/11/2014 : Remi Meijerinck (CBR-1)
20/11/2014 : Mirela Kudozovic (CBR-2)
26/11/2014 : Nikki Prins (CBR-1)
27/11/2014 : Evita Hoogeveen (CBR-1)
05/12/2014 : Ramon Groenendijk (CBR-1)
19/12/2014 : Eva Racs (CBR-1)

Geslaagd in 2013

11/01/2013 : Martijn Zijderhand (CBR-1) ; 20-25 lessen
28/01/2013 : Lisanne Bunt (CBR-1)
04/02/2013 : Jorinde v. Gent (CBR-2) ; 55-60 lessen
06/02/2013 : Bryan Dijkgraaf (CBR-2) ; 30-35 lessen
20/02/2013 : Jalisa Hendriks (CBR-1) ; 30-35 lessen
28/02/2013 : Simone van Rijn (BNOR-2) ; >100 lessen
08/04/2013 : Bram Sonneveld (CBR-1) ; 25-30 lessen
11/04/2012 : Marlijn Goedhart (CBR-2)
13/05/2013 : Vincent v. Ettinger (CBR-2) ; 40-45 lessen
03/06/2013 : Rick Roetert Steenbruggen (CBR-1) ; 30-35 lessen
21/06/2013 : Martijn Versteeg (CBR-1) ; 35-40 lessen
26/06/2013 : Rico Dekker (CBR-1) ; 20-25 lessen
17/07/2013 : Martijn Bos (CBR-1) ; 35-40 lessen
17/07/2013 : Robin Kollmann (CBR-2); 30-35 lessen
26/07/2013 : Danielle Bos (CBR-1)
29/07/2013 : Richard Wondergem (CBR-1)
27/08/2013: Celine Wielhouwer (CBR-2)
17/10/2013: Kevin van Leeuwen (CBR-1) ; 40-45 lessen
23/10/2013: Annemarie Driesen (CBR-2)
25/10/2013: Maarten Monster (CBR-2) ; 35-40 lessen
01/11/2013: Wietse v.d. Laar (CBR-1) ; 30-35 lessen
01/11/2013: Coen Pijpers (CBR-1) ; 35-40 lessen
04/12/2013: Janiek van Straalen (CBR-1) ; 40-45 lessen
19/12/2013: Florence den Bleker (CBR-3) ; 60-65 lessen
20/12/2013: Raymond Plat (CBR-1) ; 35-40 lessen
20/12/2013: Koen v.d. Splunter (CBR-1); 50-55 lessen

Geslaagd voor het examen (bij Olaf Boezelijn) in 2012

24/01/2012 : Jeremy v.d. Eijk (CBR-2) ; 35-40 lessen
15/02/2012 : Anouk van Spronsen (CBR-3) ; 55-60 lessen
24/02/2012 : Marjolein v.d. Hoeven (CBR-1) ; 30-35 lessen
24/02/2012 : Brend Fianen (CBR-1) ; 30-35 lessen
28/02/2012 : Inge Meijers (CBR-2) ; 75-80 lessen
13/03/2012 : Thomas van Wijngaarden (CBR-2) ; 20-25 lessen
16/03/2012 : Jennita Westerman (CBR-2) ; 50-55 lessen
20/03/2012 : Ruben te Grotenhuis (CBR-1) ; 20-25 lessen
13/04/2012 : Ewout Spruyt (CBR-1) ; 20-25 lessen
17/04/2012 : Denis Hatenboer (CBR-2) ; 45-50 lessen
24/04/2012 : Patricia Vergeer (CBR-1) ; 40-45 lessen
27/04/2012 : Yvette Verlaan (CBR-1) ; 65-70 lessen
08/05/2012 : Sharona Koren (CBR-1) ; 35-40 lessen
08/05/2012 : Iris Revers (CBR-1) ; 50-55 lessen
06/07/2012 : Melissa Tuithof (CBR-1) ; 40-45 lessen
16/07/2012 : Amanda Oosterom (CBR-1) ; 20-25 lessen
19/07/2012 : Ilse Janmaat (CBR-1) ; 55-60 lessen
13/08/2012 : Juan Peverelli (CBR-2)
14/08/2012 : Ilona Spierings (CBR-2 ; 35-40 lessen
22/08/2012 : Ferry Diehuijs (CBR-1) ; 20-25 lessen
02/11/2012: Thomas de Wit (CBR-1) ; 25-30 lessen
04/12/2012: Frank Zoethoutmaar (CBR-2)
05/12/2012: Tom de Haan (CBR-2)
06/12/2012: Susanne Kwakernaak (CBR-1) ; 30-35 lessen
12/12/2012: Maaike Haeren (CBR-1) ; 30-35 lessen
17/12/2012: Janneke v.d. Hoeven (CBR-1) ; 30-35 lessen
17/12/2012: Britt v.d. Klauw (CBR-1) ; 40-45 lessen
20/12/2012: Denise de Wilde (CBR-1) ; 30-35 lessen
28/12/2012: Remco Gielen (CBR-2) ; 30-35 lessen

29 kandidaten hebben examen gereden. 62% is de eerste keer geslaagd.
Het slagingspercentage voor de 2e keer examen was 90%.
(Het kringgemiddelde van onze regio is 41-45%)

Geslaagd voor het examen (bij Olaf Boezelijn) in 2011

05/01/2011 : Monique Stormbroek (CBR-3) ; 35-40 lessen
07/01/2011 : Jeffrey Huisman (CBR-1) ; 30-35 lessen
10/01/2011 : Myrthe Wildeboer (CBR-2) ; 45-50 lessen
12/01/2011 : Mathilde Aarnink (CBR-3) ; 40-45 lessen
12/01/2011 : Douwe Rueb (CBR-2) ; 55-60 lessen
14/01/2011 : Marissa ten Berge (CBR-1) ; 35-40 lessen
14/02/2011 : Maarten Zoutendijk (CBR-1); 35-40 lessen
16/02/2011 : Cinthia Driehuis (CBR-3) ; 40-45 lessen
25/03/2011 : Jessica Spierings (CBR-1) ; 25-30 lessen
04/04/2011 : Judith Bunt (CBR-1) ; 25-30 lessen
04/05/2011 : Reinout Pieters (CBR-1); 35-40 lessen
11/05/2011 : Daan Dukker (CBR-1) ; 30-35 lessen
27/05/2011 : Rens Cornelisse (CBR-1) ; 25-30 lessen
30/05/2011 : Melissa Angenent (CBR-1) ; 25-30 lessen
27/06/2011 : Floris v.d. Dries (CBR-2) ; 55-60 lessen
29/06/2011 : Marjolein Heezen (CBR-1) ; 30-35 lessen
01/07/2011 : Wouter Venema (CBR-1) ; 25-30 lessen
11/07/2011 : Chantal Verkleij (CBR-1) ; 30-35 lessen
11/07/2011 : Lianne Hagen (CBR-1) ; 30-35 lessen
24/08/2011: Thamar Oosterom (CBR-2)
30/08/2011: Michael v.d. Oord (CBR-1) ; 30-35 lessen
02/09/2011: Laura Hofstee (CBR-2)
04/10/2011: Gerben Kunst (CBR-3) ; 50-55 lessen
18/10/2011: Rick v.d. Meer (CBR-1) ; 30-35 lessen
19/10/2011: Lorette Scholten (CBR-1); 55-60 lessen
09/12/2011: Martijn Markus (CBR-1) ; 25-30 lessen
21/12/2011: Sytze Banga (CBR-1) ; 20-25 lessen
23/12/2011: Iris Goedhart (CBR-1) ; 25-30 lessen

Slagingspercentage 2011

26 kandidaten hebben examen gereden. 65% is de eerste keer geslaagd.
Het slagingspercentage voor de 2e keer examen was 56%.
(Het kringgemiddelde van onze regio is 41-45%)

Geslaagd voor het examen (bij Olaf Boezelijn) in 2010

17/02/2010 : Danielle Lindhout (CBR-1) ; 30-35 lessen
19/02/2010 : Iris ten Barge (CBR-1) ; 25-30 lessen
24/02/2010 : Gerrieke van Dam (CBR-1) ; 30-35 lessen
01/03/2010 : Robin Huisman (CBR-1) ; 35-40 lessen
10/03/2010 : Hilde van Waay (CBR-1) ; 40-45 lessen
12/03/2010 : Jan Zeeuw (CBR-2) ; 30-35 lessen
07/04/2010 : Deborah Kolser/Hooijer (CBR-4) ; eerste keer bij ons.
19/04/2010 : Simone Faber (CBR-3) ; 40-45 lessen
21/04/2010 : Celine Groeneweg (CBR-1) ; 40-45 lessen
07/05/2010 : Christiaan Portengen (CBR-3) ; 35-40 lessen
07/05/2010 : Irene Kaptein (CBR-1) ; 40-45 lessen
21/05/2010 : Danielle Zijderhand (CBR-1) ; 35-40 lessen
28/05/2010 : Tim Waalwijk (CBR-3) ; 30-35 lessen
31/05/2010 : Yvonne van Dijk (CBR-1) ; 40-45 lessen
04/06/2010 : Jeffrey Verkade (CBR-2) ; 35-40 lessen
21/06/2010 : Mart de Peinder (CBR-1) ; 20-25 lessen
28/06/2010 : Larissa Rosbergen (CBR-1) ; 30-35 lessen
07/07/2010 : Tom Monster (CBR-2) ; 30-35 lessen
07/07/2010 : Joyce de Vos (CBR-2) ; 40-45 lessen
09/07/2010 : Nick Hazelaar (CBR-1) ; 30-35 lessen
16/07/2010 : Rob Oosterom (CBR-1) ; 20-25 lessen
18/08/2010 : Nancy Clijnck (CBR-2) ; 35-40 lessen
25/08/2010 : Joelle Scheps (CBR-1) ; 30-35 lessen
27/08/2010 : Reza Karim (CBR-1) ; meer dan 100 lessen
15/09/2010 : Michiel Steller (CBR-1) ; 40-45 lessen
17/09/2010 : Bauke Wiersma (CBR-3) ; 30-35 lessen
22/10/2010 : Marry-lou Postmus (CBR-2) ; 55-60 lessen
25/10/2010 : Anouk Rebel (CBR-1) ; 30-35 lessen
26/11/2010 : Marloes Rehorst (CBR-2) 45-50 lessen
09/12/2010 : Thomas Stijn (CBR-2) ; 20-25 lessen

Slagingspercentage 2010

30 kandidaten hebben examen gereden. 56% is de eerste keer geslaagd.
Het slagingspercentage voor de 2e keer examen was 62%.
(Het kringgemiddelde van onze regio is 41-45%)

Geslaagd voor het examen (bij Olaf Boezelijn) in 2009

02/02/2009 : Dominick v.d. Tas (CBR-1) ; 30-35 lessen
20/02/2009 : Paolo Staal (BNOR-1) ; 50-55 lessen
23/02/2009 : Eric v.d. Walle (CBR-2) ; onbekend aantal lessen
11/03/2009 : Lisette Rehorst (CBR-3) ; onbekend aantal lessen
13/03/2009 : Richard Musaazi (CBR-4) ; 85-90 lessen
18/03/2009 : Martijn Schreuders (CBR-1) ; 55-60 lessen
20/03/2009 : Esther Dubbelaar (CBR-1) ; 45-50 lessen
04/04/2009 : Yoeri van Os (CBR-3) ; 35-40 lessen
20/04/2009 : Tjardo v.d. Zijden (CBR-2) ; 35-40 lessen
24/04/2009 : Marielle Freeke (CBR-2) ; 60-65 lessen
13/05/2009 : Tim Jonkers (CBR-1) ; 25-30 lessen
15/05/2009 : Wietse Osinga (CBR-1) ; 25-30 lessen
27/05/2009 : Rene van Berkel (CBR-1) ; 30-35 lessen
15/06/2009 : Desiree Verbree (CBR-3) ; 50-55 lessen
17/06/2009 : Thamara Koren (CBR-1) ; onbekend aantal lessen
22/06/2009 : Thea Kuiper (CBR-3); bij onze rijschool de eerste keer
24/06/2009 : Raoul Anker (CBR-1) ; 30-35 lessen
06/07/2009 : Nienke Sietzema (CBR-1) ; 40-45 lessen
14/07/2009 : Susan Perdijk (CBR-2) ; 35-40 lessen
12/08/2009 : Michael de Leeuw (CBR-1) ; 35-40 lessen
17/08/2009 : Richard Kooiman (CBR-1) ; 25-30 lessen
25/09/2009 : Ruben Zoeteweij (CBR-2) ; 45-50 lessen
30/09/2009 : Tessa Vergeer (CBR-1) ; 35-40 lessen
02/10/2009 : Liselotte Gijzemijter (CBR-1) ; 30-35 lessen
05/10/2009 : Melissa v.d. Horst (BNOR-1) ; bij onze rijschool de eerste keer
09/10/2009 : Kimberley de Niet (CBR-2) ; 25-30 lessen
28/10/2009 : Margreet Bout (CBR-4) ; 70-75 lessen
06/11/2009 : Christel Holstege (CBR-1) ; 40-45 lessen
06/11/2009 : Bas Immerzeel (CBR-1) ; 30-35 lessen
11/11/2009 : Lianne de Ruiter (CBR-2) ; 30-35 lessen
13/11/2009 : Jens Koops (CBR-1) ; 25-30 lessen
18/11/2009 : Fokke Fennema (CBR-1) ; 35-40 lessen
18/11/2009 : Riana van Dorp (CBR-4) ; 50-55 lessen
20/11/2009 : Jasper v. Gorcum (CBR-1) ; 30-35 lessen
27/11/2009 : Leonie Lucas (CBR-1) : 35-40 lessen

Slagingspercentage 2009:

35 kandidaten hebben examen gereden. 54% is de eerste keer geslaagd.
Het slagingspercentage voor de 2e keer examen was 44%.
(Het kringgemiddelde van onze regio is 41-45%)

Geslaagd voor het examen (bij Olaf Boezelijn) in 2008

In 2008 gaan we ook het aantal gereden lessen noteren bij elke kandidaat.
(gemiddeld is dit ongeveer 35-40 lessen)

07/01/2008 : Amaranta van Mourik (CBR-1) ; geen toets ; 25-30 lessen.
08/01/2008 : Evianne Geerst (CBR-2) ; geen toets ; 30-35 lessen.
11/01/2008 : Roderick v.d. Tas (CBR-3) ; geen toets ; 35-40 lessen.
28/01/2008 : Janine Zuidbroek (CBR-1) ; toets gedaan ; 25-30 lessen.
29/01/2008 : Ralph Verhoeks (CBR-1) ; toets gedaan ; 35-40 lessen.
08/02/2008 : Axel ten Barge (CBR-3) ; toets gedaan ; 35-40 lessen.
11/02/2008 : Rohan Rijssemus (CBR-2) ; toets gedaan ; 35-40 lessen.
03/03/2008 : Christopher Hundersmarck (CBR-1) ; geen toets ; 20-25 lessen.
03/03/2008 : Peter Groen (CBR-2) ; toets gedaan ; 30-35 lessen.
28/03/2008 : Jasper Kleijweg (CBR-1) ; geen toets ; 20-25 lessen.
09/04/2008 : Wouter Dekker (CBR-2) ; geen toets ; 55-60 lessen.
16/05/2008 : Erica de Pater (CBR-1) ; toets gedaan ; 40-45 lessen.
04/06/2008 : Kimberley Dompeling (CBR-2) ; toets gedaan ; 35-40 lessen.
09/06/2008 : Fabian Pronk (CBR-1) ; geen toets ; 30-35 lessen.
13/06/2008 : Mieke Verloop (CBR-2) ; toets gedaan ; 50-55 lessen.
23/06/2008 : Elise van Haaften (CBR-1) ; geen toets ; 35-40 lessen.
30/06/2008 : Mark van Leeuwen (CBR-2) ; toets gedaan ; 60-65 lessen.
30/06/2008 : Melissa Schrauwen (CBR-1) ; geen toets ; 35-40 lessen.
14/07/2008 : Boye Stolk (CBR-2) ; toets gedaan ; 45-50 lessen.
28/07/2008 : Wirjo Hardjono (CBR-1) ; toets gedaan ; 45-50 lessen.
28/08/2008 : Pauline Proper (BNOR-1) ; 50-55 lessen.
08/09/2008 : Dennis van Hof (CBR-2) ; 50-55 lessen.
15/09/2008 : Louise Spruyt (CBR-1) ; 35-40 lessen.
17/10/2008 : Sven Hendriks (CBR-1) ; 20-25 lessen.
21/10/2008 : Lea Kuiper (CBR-1) ; 40-45 lessen.
12/11/2008 : Sander Voskuilen (CBR-1) ; 20-25 lessen.

Slagingspercentage 2008:

26 kandidaten hebben examen gereden. 54% is de eerste keer geslaagd.
Het slagingspercentage voor de 2e keer examen was 67%.
(Het kringgemiddelde van onze regio is 41-45%)

Geslaagd voor het examen (bij Olaf Boezelijn) in 2007

Vanaf dit jaar noteren wij ook de examinator bij de geslaagde leerling.

17/01/2007 : Michael Karstens (CBR-2) bij Dhr. Koubia *)
31/01/2007 : Mark Aarnink (CBR-1) bij Dhr. Koubia *)
05/02/2007 : Manon Grootendorst (CBR-2) bij Dhr. Verhoef
09/02/2007 : Marjolein v.d. Werf (CBR-2) bij Dhr. Aronius *)
14/02/2007 : Iris Boelee (CBR-2) bij Dhr. Hartogh
05/03/2007 : Cynthia Maan (CBR-2) bij Dhr. Westerhout
14/03/2007 : Sandra Kemner (CBR-1) bij Dhr. Zoeteman *)
16/03/2007 : Marc Zwaan (CBR-1) bij Dhr. de Lange *)
19/03/2007 : Stefan Klein Gunnewiek (CBR-1) bij Dhr. Koubia *)
25/05/2007 : Marloes de Vos (CBR-1) bij Dhr. Toren
30/05/2007 : Marnix v.d. Berg (CBR-1) bij Dhr. Koubia
11/06/2007 : Willem Wubben (CBR-2) bij Dhr. Boelema
22/06/2007 : Merel van Grieken (CBR-1) bij Dhr. Mudde
27/06/2007 : Patricia van Berkel (CBR-1) bij Dhr. Koubia
27/06/2007 : Marjolein van Doorn (CBR-1) bij Dhr. Koubia
05/07/2007 : Cindy Halderman (CBR-1) bij Dhr. Koubia
28/07/2007 : Deborah Oosterwijk (CBR-2) bij Dhr. Verhoef
28/07/2007 : Peter Hoogendijk (CBR-2) bij Dhr. Verhoef
31/07/2007 : Maria Ceulen (CBR-1) bij {onbekend}
04/08/2007 : Raoul Loef (CBR-3) bij Dhr. Westerhout
04/08/2007 : Suzanne van Doorn (CBR-2) bij Dhr. Westerhout
17/10/2007 : Dennis Faber (CBR-2) bij Dhr. Verhoef
07/11/2007 : Robin van Velzen (CBR-2) bij Dhr. Verhoef
26/11/2007 : Laura Berlijn (CBR-1) bij Dhr. Westerhout
28/11/2007 : Ruud Kooger (CBR-1) bij Dhr. Westerhout
30/11/2007 : Edwin Hofman (CBR-1) bij Dhr. Verhoef
07/12/2007 : Bianca de Mooy (CBR-1) bij Dhr. Verhoef
10/12/2007 : Caro Visser (BNOR-1)
20/12/2007 : Esther Holstege (CBR-3) bij Dhr. de Lange
21/12/2007 : Marije Plugge (CBR-1) bij Dhr. de Lange

*) instructeur meegereden

Slagingspercentage 2007:

30 kandidaten hebben examen gereden. Ruim 53% is de eerste keer geslaagd.
Het slagingspercentage voor de 2e keer examen was 79%.
(Het kringgemiddelde van onze regio is 41-45%)

Geslaagd voor het examen (bij Olaf Boezelijn) in 2006

23/01/2006 : Marlous Leydes (CBR-1)
25/01/2006 : Mark Hofman (CBR-1)
08/02/2006 : Simone Groen (CBR-2)
15/02/2006 : Jeroen Roskam (BNOR-1)
13/03/2006 : Erik Hennink (CBR-2)
15/03/2006 : Robyn Tacq (CBR-3)
20/03/2006 : Stephanie van Mourik (CBR-2)
19/04/2006 : Siebe de Bruin (CBR-1)
15/05/2006 : Danny Vermeulen (CBR-1)
19/05/2006 : Bjorn Christ (CBR-1)
24/05/2006 : Sabrina van Nelfen (CBR-1)
31/05/2006 : Ferry Vink (CBR-2)
07/06/2006 : Daphne Rijkoort (CBR-2)
09/06/2006 : Laura van Leeuwen (CBR-1)
21/06/2006 : Frank v.d. Bas (CBR-1)
23/06/2006 : Jolien v.d. Brink (CBR-1)
26/06/2006 : Ilse Fritschy (CBR-2)
12/07/2006 : Diana van Klaveren (CBR-2)
14/07/2006 : Irene Hameete (CBR-4)
16/08/2006 : Ruud Vink (CBR-2)
20/09/2006 : Dennis v.d. Linden (CBR-4)
13/10/2006 : Nadja Broer (CBR-2)
08/11/2006 : Bardine Monster (CBR-1)
18/12/2006 : Stefanie d. Veld (CBR-1)

Geslaagd voor het examen (bij Olaf Boezelijn) in 2005

14/01/2005 : Jeffrey Huizing (CBR-2)
04/02/2005 : Merhawi Jacob (CBR-1)
16/02/2005 : Pepsi Sattosi (CBR-2)
18/02/2005 : Maurice v.d. Voorst (CBR-2)
09/03/2005 : Marijn de Vries (CBR-1)
23/03/2005 : Sabine Straver (CBR-2)
01/04/2005 : Mark Datema (CBR-3)
25/04/2005 : Marjolein Wetsteen (CBR-3)
18/05/2005 : Linda Langendam (BNOR-3)
01/06/2005 : Paul van Leeuwen (CBR-1)
06/06/2005 : Frank Terlouw (CBR-2)
13/06/2005 : Laura Scholten (CBR-1)
22/06/2005 : Kezban Yigit (CBR-2)
23/06/2005 : Hester v.d. Meulen (CBR-2)
29/06/2005 : Melanie Marchant (CBR-2)
04/07/2005 : Titia v.d. Zijden (CBR-1)
06/07/2005 : Nadine de Waardt (CBR-1)
15/07/2005 : Sanne Aarnink (CBR-1)
07/09/2005 : Pim Hensen (CBR-1)
14/09/2005 : Henk Monster (CBR-1)
19/10/2005 : Marije van Dodewaard (CBR-3)
28/11/2005 : Corine van Dorp (CBR-1)
02/11/2005 : Lars Viergever (CBR-2)
16/11/2005 : Jordy Tol (CBR-1)
28/11/2005 : Maartje ten Barge (CBR-1)
19/12/2005 : Laura van Dodewaard (CBR-1)

Geslaagd voor het examen (bij Olaf Boezelijn) in 2004

16/01/2004 : Keven Overdijk (CBR-1)
22/01/2004 : Wilbert Burger (CBR-1)
23/01/2004 : Corina van Wezel (CBR-1)
30/01/2004 : Sabine Sol (CBR-1)
06/02/2004 : Jeanette Bisschop (CBR-1)
20/02/2004 : Peter Vermeulen (CBR-1)
17/03/2004 : Jenny van Oorschot (CBR-3)
31/03/2004 : Marco v.d. Jagt (CBR-1)
14/04/2004 : Lina Gebert (CBR-3)
19/04/2004 : Marjolijn Kammeijer (CBR-1)
20/04/2004 : Fatma Cakir (BNOR-1)
21/04/2004 : Maurits van Zandwijk (CBR-1)
22/04/2004 : Jaap Bregman (CBR-2)
28/04/2004 : Amy van Grieken (CBR-1)
29/04/2004 : Marlies Wubben (CBR-2)
23/06/2004 : Dimitra Bachtsevani (CBR-1)
24/06/2004 : Marije Grootendorst (CBR-2)
25/06/2004 : Wendy van Barlingen (CBR-2)
01/07/2004 : Kimberley van Beugen (BNOR-1)
01/07/2004 : Eder Francoulon (CBR-1)
08/07/2004 : Elleke de Bruijn (CBR-2)
13/07/2004 : Chafia Tajdirti (BNOR-2)
14/07/2004 : Arne Wolters (CBR-2)
20/08/2004 : Niels Koot (CBR-2)
27/08/2004 : Hanna Terlouw (CBR-4)
06/09/2004 : Dennis Slagboom (CBR-1)
13/09/2004 : Dex Heine (CBR-1)
13/10/2004 : Robert Keij (CBR-4)
01/11/2004 : Cynthia Straathof (CBR-1)
06/12/2004 : Dave Zijderhand (CBR-2)
22/12/2004 : Kenneth Strijk (CBR-2) (telt niet mee in percentage wegens wisseling rijschool)
23/12/2004 : Rene Blom (CBR-1)

Geslaagd voor het examen (bij Olaf Boezelijn) in 2003

14/03/2003 : Thijs Molhoek (CBR-1)
11/04/2003 : Sebastiaan van Hattum (CBR-2)
23/05/2003 : Raymond Janmaat (CBR-1)
12/06/2003 : Nick Nederhof (CBR-1)
19/06/2003 : Dennis Disseldorp (CBR-1)
26/06/2003 : Judith Flux (CBR-1)
04/07/2003 : Angela van Keppel (CBR-1)
20/08/2003 : Jade Kasdorp (CBR-2)
29/08/2003 : Jordy Waarts (CBR-1)
03/09/2003 : Maarten Peters (CBR-1)
22/09/2003 : Danny Noorlander (CBR-4)
14/11/2003 : Karin Langendam (CBR-2)
20/11/2003 : Fenella Sallevelt (CBR-1)
18/12/2003 : Rick Hofman (CBR-1)